Wypracowanie moja przygoda w narni
Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Przechodzi się do niej przez starą szafę w jednym z pokojów domu, gdzie mieszka stary profesor.. Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Moja przygoda w Narnii Pewnego dnia poszłam ze swoją koleżanką do tajemniczego domku, który wszyscy uważali za nawiedzony.. Chłopiec często okazywał swoje niezadowolenie, dlatego miał złe stosunki z rodzeństwem.Moja przygoda w Narnii spis treści.. Powieść ma też pewną misję pedagogiczną - niesie nam (odbiorcom) nadzieję, że mimo trudności i przeciwności losu zawsze dobro pokonuje zło.Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Skomentuj.. Zgodnie z ich prawem zdrajcy powinni zginąć na Kamiennym Stole .Zadania klasowe klasy IV z lektury Opowieści z Narnii.. Narnia to fantastyczna kraina, położona gdzieś daleko, a może całkiem blisko ludzkiego świata.. Moim zdaniem najciekawszą przygodą było to, kiedy zła Biała Czarownica zamierzała zabić Edmunda.. Niebo było przejrzyste i bezchmurneWzór wypracowania Ja i moja rodzina.. Użytkownicy szukali również w .W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 21 kwietnia Rankiem minęliśmy górską przełęcz i znaleźliśmy się naprzeciw wielkiego jeziora położonego w dole..

Oprócz: Obyczaje w narnii.

Gdy dobiegłam do celu ciarki przeszły mi po całym ciele, bo spostrzegłam się, że jestem w Narnii, białej krainie z naszej lektury pokrytej wiecznym śniegiem.. Kompletnie nie wiedziałam co robić.. Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. jeśli zasada ta zostanie złamana Narnia zniknie w ogniu i wodzie.Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. Ciekawiło mnie, co wydarzy się w tej ostatniej części powieści i czy któryś ze znanych mi już bohaterów powróci do krainy zwanej Narnią.Mam napisać opowiadanie o Moja wyprawa do Narnii i nie wiem jak napisać .. Nagle usłyszałam dźwięk dzwonków .Twoja przygoda w Narnii #1..

Twoja przygoda w Narnii Wprowadzenie.

W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą.. Elfica123 4 lata temu.. Temat wypracowania: Moje spotkanie z rodzeństwem Pevense w Narnii.. Do niej, zgodnie z Prawem należy każdy zdrajca.. Przygoda wakacyjna.. Wybrałyśmy ten dom na miejsce spotkań.. Spanikowałam.. 451 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Gdy odsłoniłam roletę ukazał mi się portal do innego wymiaru.Do Narnii warto też wybrać się po to, aby na nowo odzyskać wiarę w człowieka, w jego dobre intencje i skłonności; w to, że w młodym człowieku zawsze są elementy dobra.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.. 456 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do .Przydatność 60% Dalsze losy latarnika - wypracowanie z dialogiem „W kilka dni później widziano Skawińskiego na pokładzie statku, idącego z Aspinwall do New Yorku..

Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem.

Otwierały się przed nim nowe drogi tułactwa; wiatr porywał znowu ten liść, by nim rzucać po lądach i morzach, by się nad nim znęcać do woli.Już pierwsza scena, w której się pojawia, pokazuje go jako niekulturalnego,ponieważ gdy po raz pierwszy zobaczył Pana Profesora, chciał wybuchnąć śmiechem.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Swoją najwiekrzą przygodę przeżyłem podczas wakacji wyjeżdzając wraz z rodzicami na dwu tygodniowy urlop do Tunezji, do miasta Susse.Pewnego słonecznego dnia wraz z całą grupa wyruszyliśmy na najwiekrzą pustynię świata-Saharę.Podczas drogi zwiedzaliśmy wydrążone w skale domy mieszkających tam ludzi-Berberów.Oglądaliśmy ich .Informacje o WZORY WYPRACOWAŃ POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA GREG - 3182255702 w archiwum Allegro.. Zawiera nieodpowiednie treści?. B. dosyć duża nora.. Elfica123 5 lat temu.. Miała do tego prawo, ponieważ chłopiec okazał się zdrajcą .. Po jego odejściu władzę podstępnie przejęła Biała Czarownica, karząc się nazywać Królową.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Narnia rządzona jest przez Białą Czarownicę, władczynię złą i okrutną, pragnącą podporządkować sobie wszystkie stworzenia, a opornych zmieniająca w kamienne posągi..

Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.

(0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Wypracowanie o niezapomnianych wakacjach.. Skomentuj.. Rozdział 1.. .Prawo Narnii ustanowił przed wiekami Wielki Władca-Zza-Morza, zaś rządy sprawował jego syn Wielki Lew - Aslan.. Quiz w Poczekalni.. Wzór wypracowania My best friend - mój najlepszy przyjaciel.. Jednak ostatniej środy przeżyłem niezwykłą przygodę, zupełnie inną od tego, co zazwyczaj spotyka .W cudownej krainie, Narni „Edmund stał się mężczyzną poważniejszym i spokojniejszym niż Piotr i zasłynął z mądrych rad i wyroków, a nazywano go królem Edmundem Sprawiedliwym".. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Wypracowania.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaJaki stosunek do siebie i swojej twórczości wyraża S. 4 godziny temu; Jaka jest różnica między emisja wymuszona fotonów a .. 9 godzin temuOpis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Mieli się z nim spotkać przy kamiennym stole i tym samym wypełnić proroctwo, że złe czasy w Narnii przeminą, gdy dwóch synów Adama i dwie córki Ewy zasiądą na czterech tronach w Ker-Paravel.. Jej rywalem jest lew Aslan, prawowity władca Narnii, który odszedł ze swego księstwa.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Obyczaje w narnii.. Quiz w Poczekalni.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Biedak stracił posadę.. Bardzo chciałbym tam się przedostać i spędzić choć jeden dzień.Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Tego dnia też się tam spotkałyśmy.Moja przygoda w Narnii Tamtego wieczora usiadłam przy biurku, aby przeczytać ostatni tom mojej ulubionej książki, czyli „Opowieści z Narnii".. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. My odkryłyśmy tą tajemnicę już dawno.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tymczasem była ona w połowie gigantem, a w połowie dżinem .. Biała Czarownica zagarnęła tron dla siebie, twierdząc, że jest człowiekiem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. PIERWSZE 3H W NARNII Rozdział 2 Wejście do portalu Rozdział 3 Cały Rok W Narnii Rozdział 4 Moi Przyjaciele Poznają Narnię Rozdział 5 Moja Cała Rodzina W Narnii rozdział szósty czy mam iść do szkoły czy zostać w NarniiTrafiają tam poprzez przejście, ukryte w starej szafie.. Wypełniało ono przestrzeń między górami.. Mój dzień w Narnii - „Opowieści z Narnii" C.S. Lewis..Komentarze

Brak komentarzy.