Wypracowanie świat za 100 lat
Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Cóż, nie powiem, żebym tak chciał to widzieć, ale: jeśli rozwój technologiczny nie skoczy nagle o pierdyliard % (w stylu energia za darmo itp.), to politycznie świat będzie oficjalnie podzielony na kilka głównych stronnictw (ameryki, unia europejska, rosja & kraje post/semi-kom., japonia, 3-ci świat i reszta turystycznych .Za 20-25 lat nie będziemy już korzystać z Androida ani iOS-a, a tym bardziej z Windows.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. 2017-12-04 22:47:07Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia.. Tak uważa Chris Dixon, partner w jednym z czołowych funduszy Andreessen Horowitz z Doliny Krzemowej.. W niektórych miejscach na świecie wyjadą na ulice znacznie szybciej, być może nawet za 2 lata.. świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę ..

"jak chcielibyście, żeby wyglądał świat za 50 lat?"

W swojej najnowszej książce „Fizyka przyszłości" spekuluje na ten temat, jak wyglądać będzie świat za 100 lat i w jakich warunkach będzie wtedy żył człowiek.W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Za 100 lat miasta, jakie znamy dziś, odejdą do przeszłości.. Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Stwórz ściągę .. w której będziemy poddawani takim samym wrażeniom sensualnym co w realnym świecie.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Projekt jest więc niezwykle ambitny, a wnioski - szalenie interesujące.Za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj.. Będą to między innymi drukarki 3D tworzące w mgnieniu oka posiłki według receptur najlepszych mistrzów kuchni (lub zwykłą pizzę) oraz ściany, których wygląd będzie można dowolnie personalizować w każdym momencie.Myślę, że rzeczą prawie nie możliwą jest przewidzieć jak będzie wyglądał świat za sto lat.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Świat za 100 lat ma być pełen ciekawych urządzeń, które trafią do naszych domów.. Eksperci z Kaspersky Lab postanowili uczcić ten okres, próbując wybiec w przyszłość i wyobrazić sobie, jak technologia informacyjna może rozwinąć się i zmienić nasze życie w nowej cyfrowej rzeczywistości 2045 roku, czyli za 30 lat.Przyszłość jest trudna do przewidzenia, ale spróbujmy zabawić się w jasnowidzów..

Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.

Wszystko zależy od naszych decyzji, które podejmiemy teraz.W ciągu 10 lat na drogach pojawi się mnóstwo samoprowadzących się samochodów.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Zadanie: jak będzie wyglądać moje miasto za sto Rozwiązanie:zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat najpierw życie codzienne oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie taki mechaniczny towarzysz porozmawia .Jak będzie wyglądał świat za 100 lat ?. Budynki pięły się będą coraz bardziej w górę, m.in. dzięki wyjątkowo lekkim i super wytrzymałym materiałom budowlanym jak zawierających włókna węglowe i diamentowe.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.… Nasz świat za 100 lat.. A wszystko dlatego, że każdy jest bardzo ciekawy, jak nasz świat będzie wyglądał za 1000.Ja za 20 lat.. Możliwości komputerów używanych na co dzień, będą miały sprawność porównywalną z możliwościami 1/1000 ludzkiego mózgu, a potężne .Zajmuje się badaniami teorii strun, poza tym postawił sobie za cel popularyzację nauki za pośrednictwem radia i telewizji..

2014-06-29 20:44:07 Jakby według was wyglądał idealny świat ?

Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Polska za 100 lat może być lepsza niż dziś.. Wiele czynności wykonywanych dotychczas przez człowieka wykonywać będą wyspecjalizowane roboty.. 2012-03-01 14:57:00 Jaka według ciebie będzie młodzież z 2100 roku ?. Powstaną nowe, prostsze i rozbudowane systemy, dla "telefonów" w bransoletkach, które będą .Około 30 lat temu komputer osobisty zaczął trafiać pod strzechy, rewolucjonizując społeczeństwo pod względem sposobu życia.. Mnie osobiście wydaję się, że nie będą istniały kraje słabo rozwinięte, biedne, z dużą ilością analfabetów i ogólnie pełne niedouczonych ludzi.Ten odcinek koniecznie musicie obejrzeć.. Jest tak samo przerażający jak intrygujący.. ^^ _ SKLEP Z KOSZULKAMI - ZOSTAŃ PATRONEM!. Potrzebne: kartka papieru, ołówek, ew. kredki, cienkopisy, flamastry.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Za 1000 lat dzięki nanotechnologii ludzkość zapomni, co to zanieczyszczone środowisko, woda będzie zawsze i wszędzie czysta, a energię będzie można swobodnie i na światową skalę pozyskiwać ze słońca.. Na przykład: 2022 - pierwszy hotel w kosmosie 2024 - Tesla wysłała ludzi na marsa 2025 - lądowanie na Marsie 2050 - rozpoczęła się kolonizacja Marsa 2075 - warstwa ozonowa Ziemi […]Przeglądając Internet, natknęliśmy się na świetny film, który pokazuje, jak świat i życie mogą wyglądać za tysiąc lat (jeśli nie zdarzy się nic, przez co naszej cywilizacji miałoby nie być już w tym czasie na świecie).Nie sposób przewidzieć, co stanie się z nami po upływie stulecia, a nawet dekady..

Także stworzą sztuczne zwierzęta.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.

Najpierw życie codzienne.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Wielkie zmiany czekają również architekturę miejską.. W fabrykach i różnych zakładach pracy ludzie będą zajmować się kontrolą skomputeryzowanych linii produkcyjnych, sprawdzaniem stanu ich oprogramowania oraz .Wypracowania.. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.. Świat za 200 lat; Wyobraź sobie, że znalazłeś list Skawińskiego do… Pan Tadeusz obraz kraju z dziecięcych lat Mickiewicza.. Pytanie od zawsze pobudzające wyobraźnię (wchodzące też w żelazny repertuar tematów na lekcje plastyki): jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. Nowe materiały będą odpowiedzią na potrzeby posiadania bardziej wydajnych i przyjaznych .Prawie 100 lat temu wydawany w Krakowie ogólnopolski „Ilustrowany Kuryer Codzienny" w kilku artykułach opisywał to, jak wyglądać miałoby życie ludzi na początku XXI wieku.. Opis.. CZEKAJĄ CIĘ NIESAMOWITE NAGRODY!. Więc wydaje mi się, że każda osoba w klasie będzie miała inne zdanie na ten temat.. Niektóre z .To już za 60 lat, nawet bez genetycznej rewolucji dzisiejsi studenci tej chwili dożyją.. Rafał Masny przeniesie Was na chwilę do roku 2080… co tam się dzieje?. _ jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.. Japoński miliarder, szef firmy SoftBank i twórca największego na świecie funduszu inwestującego w technologie, Masayoshi Son uważa, że superinteligencja zostanie stworzona w ciągu 30 lat, do 2047 (i będzie miała poziom IQ 10 000).Jeśli chodzi o przyszłość ludzkości, istnieje wiele wersji i teorii..Komentarze

Brak komentarzy.