Scenariusz opracowania lektury oto jest kasia
Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Cele: dydaktyczny.. Temat dnia: Oceniamy innych.. Formułowanie rad dla Kasi, bohaterki lektury M. Jaworczakowej pt. "Oto jest Kasia", aby mogła zdobyć przyjaciół .. Dziś zastanawiam się, dlaczego akurat ta książka.. .Plik oto jest kasia scenariusz zajec.doc na koncie użytkownika ejzanka81 • folder scenariusze, programy • Data dodania: 22 sty 2012Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Frustracja, złość i smutek dziewczynki - narodziny buntu.. MrsSarach 4 lata temu.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Edit.. Starsza siostra, starszy brat.. Oczywiście zaliczyli też test wiedzy, wykonali prace plastyczne.. Pojawienie się siostrzyczki.. O tym, jak Julian Tuwim został poetą, Agnieszka Frączek (Lektury - scenariusze zajęć, s. 10) 3.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Karta pracy nr 3, Oto jest Kasia, Mira Jaworczakowa (Lektury - scenariusze zajęć, s. 15) 4.Współpraca.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Tytuł: Oto jest Kasia Autorka: Mira Jaworczakowa Ilustratorka: Hanna Czajkowska (w innych wydaniach może być to ktoś inny); Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (w innych wydaniach może być to inne wydawnictwo); Miejsce i rok wydania: Warszawa, 2011 (może się ono różnić w zależności od wydawnictwa); Bohaterami tej książki są: dziewczynka o imieniu Kasia oraz jej rodzina (brat Jurek .Oto jest Kasia - test znajomości lektury - Teleturniej..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Inne tryby testu.. Tagi snicaninag27 (1828) Imperium rzymskie test b chomikujKubus puchatek opracowanie lektury ksiazkaOpaski wzory na szydelkosave do nfsu 2 z wide body kitssposob na arcybiadesa .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Niekoleżeńskie postępowanie Kasi.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.oto jest kasia scenariusz lekcji (…) Zobacz wpis ».. 1) Kto jest autorem książki pt. "Oto jest Kasia"?. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.. Relacje Kasi z pozostałymi członkami rodziny.. Pogorszenie wyników w nauce.. Książka jest bardzo pouczająca i mimo, że nie należy do najnowszych lektur, wszystkim dzieciom się podobała.. 0% average accuracy.Oto jest Kasia w klasie 2b. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ośrodek tematyczny: Narodziny w przyrodzie..

Opracowanie lektury.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj .. charakterystyki postaci i streszczenia.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Saga "Zmierzch" Jak ma na imię autorka sagi "Zmierzch"?. Przysłowia i powiedzeniaOto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Ja jako dziecko w sumie zupełnie nie przypominałam Kasi.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Wyróżnianie przymiotników w tekście.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Ćwiczenia: OTO JEST KASIA.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Karta pracy nr 2, Rany Julek!. O autorce słów kilka.. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Kategorie minibloga: Archiwum wpisów ».. a) Julian Tuwim b) Mira Jaworczakowa c) Grzegorz Kasdepke d) Jan Brzechwa 2) Gdzie mieszka bohaterka książki "Oto jest Kasia"?. a) na ulicy Wesołej 11 b) na ulicy Okrągłej 15 c) w domku na drzewie d) w namiocie na polu biwakowym 3 .Oto jest Kasia - Plan wydarzeń..

DownloadOto jest Kasia- omówienie lektury.

Praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej - konspekt zajęć dla klasy III.. Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Scenariusz zajęć .. Nasi rówieśnicy w lekturach.. Rozwiąż test.. Było szereg .Oto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf.. „Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. Inne dzieci również ją lubią i uważają za dobrą, sympatyczną koleżankę.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Które rozwiązanie jest dobre?. You're signed out.1) Autorką książki pod tytułem „Oto jest Kasia", jest: a. Tamara Łempicka b. Mira Jaworczakowa c. Astrid Lindgren 2) Kasia ma: a. starszą siostrę i maleńkiego braciszka b. jest jedynaczką c. starszego brata i maleńką siostrzyczkę 3) Jak wszyscy nazywali Ciocię Krysię?. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.Oto jest Kasia - streszczenie.. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "Oto jest Kasia" to moja ulubiona lektura z czasów, gdy sama byłam uczennicą klasy trzeciej.. To opracowanie zawiera przystępne streszczenie fabuły, plan wydarzeń oraz .Barbara Tylicka (Lektury - scenariusze zajęć, s. 5) 2.. SPIS TREŚCI.. pytanie 1 z 15.. - Krótkie omówienie treści piosenki.Oto jest Kasia.. Niechęć Kasi do małej Agnieszki.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia"..

Streszczenie lektury „Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.

Jaką nazwę nosi miasteczko, w którym mieszkają bohaterowie "Zmierzchu"?Opracowanie litery "m" na podstawie piosenki "Motylek" do wersji MDS - "Od piosenki do literki".. Opracowała: Dorota dankowska.. Uczniowie podczas omawiania tej lektury byli bardzo aktywni, wykonali szereg kart pracy dotyczących treści.. Skomentuj.. Wprowadzenie do tematu zajęć: - Wybrani wcześniej uczniowie śpiewają piosenkę pt. "Przyjaciel wie".. Test: Oto jest Kasia .KARTY PRACY- Oto jest Kasia • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpg„Oto jest Kasia" - streszczenie książki Miry Jaworczakowej to dawka wiedzy podana w sposób prosty i rzeczowy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Inscenizowanie sądu nad Kasią.. Czy dobrze znasz lekturę?. Quiz w Poczekalni.. - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków .Środki dydaktyczne: egzemplarze lektury "Oto jest Kasia", ilustracje na tablicę, wyrazy na kartonikach, kartonowe serduszka, rekwizyty do inscenizacji Przebieg zajęć 1.. Scenariusz zajęć .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Moje wrażenia.. a. Krysia b. Czarodziejka c. KlociaQuiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Zazdrość Kasi - to Agnieszka jest w centrum uwagi rodziców.. Dobra koleżanka, dobry kolega.. Lew czarownica i stara szafa - opracowanie.Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą..Komentarze

Brak komentarzy.