Napisz sprawozdanie z wycieczki
Wycieczka jest jednym z najsympatyczniejszych momentów w życiu każdej klasy.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Te słowa padły w maju z ust trzecioklasistów i wszyscy zaczęliśmy odliczać dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich 8 czerwiec - dzień wyjazdu.Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz na zamieszczone pytania.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Można napisać sprawozdanie z wycieczki szkolnej, z zawodów, z dyskoteki szkolnej, z lektury, ze sztuki teatralnej, z dyskusji.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od I piętra, gdzie obejrzeliśmy zbiornik mieszczący największąSprawozdanie pierwsze: Jedziemy na wycieczkę.. Celem wyjazdu .sprawozdanie z wycieczki do oczyszczalni ścieków W czwartek 23.4.2015 pojechałem do szkoły.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy..

Jak napisać sprawozdanie?

Temat zadania domowego brzmiał następująco: "Byłaś niedawno na weekendowej wycieczce w Gdańsku.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. Nasza klasa wyjechała w maju w Pieniny, co wprawdzie nie wszystkim podobało się tak samo, ale sam wyjazd stanowił największą atrakcję.W dniach 27 i 28 kwietnia 2017 r. odbyła się wycieczka do Warszawy.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. O godzinie 8:30 wyszliśmy przed szkołę , tam czekały na nas 3 busy.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. Zobacz też: Tylko u nas!. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy..

2010-02-26 15:32:37 Napisz sprawozdanie z wycieczki .

Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. 2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Wydarzenia Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zakopanego Szczegóły Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 15:18 Do Zakopanego!. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąNapisz sprawozdanie z wycieczki klasowej do Krakowa lub Torunia?. kl. V pod kierunkiem Wiktorii G. Iza E., Julia S., Dawid G. Opublikowano: czwartek, 11, czerwiec 2015 05:48 | Sylwester Byzdra | Drukuj | E-mail | Odsłony: 2597.. W tym dla dniu klas 4-6 była zaplanowana wycieczka do oczyszczalni ścieków.. W tym wydarzeniu brali udział uczniowie klasy I, II oraz III Gimnazjum w Zespole Szkół w Wysokiem.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury..

Dziś chcę Wam pokazać sprawozdanie napisane przez Ingę, moją uczennicę.

We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.Sprawozdanie z wycieczki do Ojcowa - opracował zespół ucz.. Oto przykład: Dzień Matki w naszej klasie (sprawozdanie z przygotowań i przebiegu uroczystości klasowej) Najpierw na specjalnym zebraniu bardzo starannie zaplanowaliśmy spotkanie w klasie z naszymi mamami.Tym "kanałem" przechodzimy z powrotem na dół, a więc schodzimy z antresoli, a tym samym w metaforycznym ujęciu: "przemieszczamy się ze starówki do śródmieścia".. W dniach 25 i 26 maja uczniowie klas 4-6 pojechali na wycieczkę krajoznawczą do Ojcowa i jego okolic.. Każda z grup wsiadła do przydzielonego busa.. Droga minęła .JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej przez Y w dniu Z" albo "sprawozdanie z konferencji naukowej X .Wycieczka do ZOO była kolejną ciekawą przygoda dla dzieci z naszego przedszkola..

Napisz sprawozdanie z tego wyjazdu (170 słów)".Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy .

85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II „b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do WarszawyW sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Wycieczka została zaplanowana i przygotowana perfekcyjnie, (p rzez panią Agnieszkę Szulc) dzięki temu, plan został .Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Drukuj Szczegóły Utworzono: 20 czerwiec 2018 Poprawiono: 14 październik 2018 W słoneczny, piątkowy poranek (15.06.2018r.). Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. uczniowie klas O-III spotkali się pod kościołem w Starej Białej, aby wraz z nauczycielami wyruszyć w podróż do Torunia.. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki.. To co ważne - sprawozdanie musi mieć trzyczęściową kompozycję, tj.Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Celem wycieczki było zapoznanie się z najciekawszymi atrakcjami stolicy oraz samym miastem, a […]Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Opiekunami byli: Pani Krystyna Prościńska-Sagan, Pani Agnieszka Bartnik oraz Pan Tomasz Miazga.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Sprawozdanie, czyli np. relacja z wycieczki, to kolejny tekst wymagany na certyfikacie na poziomie B1.. Klasy podzieliły się na trzy 18 osobowe grupy.. To jeden z tekstów, który musicie umieć napisać, jeśli przygotowujecie się do certyfikatu na poziomie B1.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano,.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. dzieci odwiedziły Ogród Zoologiczny w Krakowie.. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA 20-27 KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.. To nie tyle kopia prawdziwego kanału, co aranżacja przestrzenna, w której pomysłodawcy zadbali o szczegóły i wyłożyli całe przejście cegłą.Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt