Napisz opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku
Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. 0 głosów.. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasnapisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15 napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02 Napisz opowiadanie o psie po angielsku .. 2012-05-17 20:08:05Dziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku.. :D Informacje: Mama ma na imię Ela.. Zastosowanie wyrażeń, tutaj i tam.. Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku byłoMoje wakacje były naprawdę wspaniałe.. 5,021 wizyt.. poleca 85 % .. 87% Religie po rosyjsku; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Marcin: Ma dziewięć lat, interesuje się także sportem.Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Ostatni dzień kalendarzowego roku zwykle skłania do podsumowań i tym razem zgodnie z tradycją chciałabym podziękować wszystkim gościom, odwiedzającym mój portal..

... opowiadanie o wakacjach.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mam niedużą rodzinę.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.Nazywam się Anna Sokołowa.. Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.Wyniki wyszukiwania dla Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku +1 głos.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Produkowane od 1997, Freshmind Sp.. napisz opowiadanie o wakacjach.Napisz opowiadanie o swojej pracy sezonowej którą wykonywałaś podczas wakacji +1 głos.. Są nieziemsko śliczne.. Chcę opowiedzieć o swojej rodzinie.. Było tam wielu ludzi, ale naszą uwagę przykuł tłum stojący przy wraku samolotu.. Są wesołymi dziewczynami.. Jest już dorosły, w maju zdał maturę.. zadanie dodane 24 stycznia 2016 w Język polski przez użytkownika kacper lach [Szkoła średnia] | 1,410 wizyt.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Podobne pytania.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas..

napisz opowiadanie , w którym przedstawisz dalsze losy Laje.

Wakacje upłynęły bardzo szybko.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Jego zainteresowania to sport.. i napisz tłumaczenie polskie :) Będzie nagroda :) 0 ocen | na tak 0%.. Pracuje w szpitalu jako lekarz.Opowiadanie o Moskwie po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Dajana888 22.4.2010 (18:47) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor .Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Napisz opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku.. Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake" .. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Chętni.. Bracia: Damian ma jedenaście lat..

...Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.

Teraz usiłuje odnaleźć „Birutę", ale niestety, okazuje się, że wraz z rodziną wyjechała na stałe do Rosji.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.Po wakacjach, spędzonych w Gawronkach, Marcin wraca do Klerykowa.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie.. Interesuje się pieczeniem ciast.. Jakie masz zdanie o dotychczasowych swoich wakacjach .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .Teraz spróbuj swoich sił i na podstawie tego emaila napisz swój, w którym krótko opiszesz swoje plany na wakacje.Wykorzystaj konstrukcje czasu przyszłego a także formy aktywności, które znasz..

Napisz do adminia;Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?

Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Ćwiczenie 3 str 51.. Zrozpaczonemu Marcinowi pomocną dłoń podaje Radek.Po krótkim odpoczynku i pierwszym posiłku udaliśmy się na plażę.. Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło … Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25 napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14 Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.. Niestety, nie rozumieliśmy, o czym rozmawiają, ale na pewno było to coś bardzo interesującego.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 0 0 Odpowiedz.. zadanie dodane 18 grudnia 2010 w Język rosyjski przez użytkownika filos .. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. Uczeń:-zna słownictwo związane ze spędzaniem czasu wolnegoSommerferien - wakacje w czasie Perfekt.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Maja i Ania mają 16 lat.. Podeszliśmy bliżej.. Pracuje w szkole.. To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje.. Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Z zawodu jest elektrykiem, zajmuje się także gospodarstwem.. Zawód krawcowa.. 0 odpowiedzi.. Składa się ona z czterech osób: mamy, taty, brata i mnie..Komentarze

Brak komentarzy.