Napisz opowiadanie o swoim psie po angielsku
to jest z j. polskiego .. Rób notatki podczas czytania.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02 Napisz opowiadanie o psie po angielsku .. 19,222 wizyt.. Opis pokoju.. Przygotuj się, by mówić pewnie Popraw swoje umiejętności językowe dzięki najświeższym, cotygodniowym artykułom .. Aby opowiedzieć komuś innemu o swoim hobby, możesz użyć jednej z poniższych struktur gramatycznych:Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Archiwum; O nas;Zanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować.. Przyjazn!. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Napisz własnymi słowami o czym jest historia, aby jeszcze bardziej ćwiczyć swoje umiejętności językowe.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Zadanie: napisz w kilku zdaniach o swoim pokoju po angielsku no Rozwiązanie: my room is medium in size on the left side there is a bed and a desk in front of a large window Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Budowa opowiadania a) wstęp b) rozwinięcie c) zakończenie 2..

Napisz opowiadanie o psie po angielsku.

)Napisz o swojej restauracji.. Stałem przy swoim domu.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. kalka0303 pisze: 10 stycznia, 2016 o 16:58Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Napisz artykuł .. Jak co wieczór wyszedłem ze swoim amstafem na spacer, tym razem byłem bardziej wkurwiony niż zazwyczaj z powodu napierdalających dzwonów tego jebanego kościoła, który sąsiaduje z moim domem.. - Informacje o miejscu, adresie i czasie wydarzenia.. 2012-05-17 20:08:05 Załóż nowy klubPrzykład opowiadania po angielsku nr 2.. Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.Koniecznie zobaczcie również cechy charakteru po angielsku i opis wyglądu zewnętrznego po angielsku.. Polecane opowiadania po angielsku na dobry początekOpowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów..

Opowiadanie po angielsku.

Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Opis siebie.. Opis domu/mieszkania.. Odpowiedz.. Zasady a) Narracja w tym samym czasie w całym opowiadaniu b) Wzbogacenie o inne formy wypowiedzi, elementy opisu, charakterystyki c) Występowanie dialogów 3.Opowiadanie po angielsku.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -19.10.2017 .. :) proszę o pomoc i dziękuję .Napisz o swoim psie.. Malownicza okolica - las, jezioro i ta, pożal się Boże, świątynia…Napisz, opowiadanie o " człowieku i psie ".Opowiedz dowolną historię prawdziwą lub wymyśloną.Zadbaj o kompozycje , język i zapis.Twoje opowiadanie powinno zająć 25 linijek.. Podwórko wydawało się bardzo duże.. bardzo proszę o pomoc.. Trawa miała też niezwykły wygląd.. Opowiedz historię swoim kolegom z klasy.. zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika lunatyczna (250) [Gimnazjum] angielski; opis; restauracja +1 głos.. Opis osoby.. Przyjazn!. - Dodatkowe szczegóły i twoje oczekiwania (w przypadku imprezy że ludzie pojawią się np. w przebraniu lub coś ze sobą przyniosą, w przypadku znalezionego przedmiotu - jakaś nagroda itd.. Wczoraj miałem pewien sen.Pojawiłem się w zupełnie nieznanym mi mejscu o klimacie pustynnym.Ziemia miała kolor rdzy a słońce świeciło słabo i było o wiele mniejsze niż normalnie.Wyglądało to na inną planetę.np..

Polski ... po angielsku.

poleca83% Język polski .Napisz opowiadanie o przyjaźni.. daje najlepszą.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Strona 50/51.. Zadania.. Chodziła ona do 6 klasy .. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Chodziła ona do 6 klasy .. :) .. Mika/ Misia Ma 2 imienia ze względu, że każdy przekręca jej imię na różne, a zazwyczaj na Misia, jednakże w kiążeczce zrowia ma imię MIKA Jest to mieszaniec Cockera Spaniela Anielskiego z Labradorem Retriverem Urodziała się 10.03.11r.. Była pokryta pięknymi kwiatami i cała błyszczała.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp. My name is John and I am an 18-year-old student.Napisz opowiadanie o śnie Podobne tematy.. Mamy nadzieję że te informacje pomogą wam napisać własny opis siebie po angielsku :) Opis siebie po angielsku przykład 1 - Chłopak Wzór opisu siebie po angielsku dla chłopaka.. Opis dnia.. Opis miasta.. Polecam strona świetna dla wszystkich którzy muszą napisać coś po angielsku POLECAM.. Moja suczka, stara, która jest Spanielkiem, mająca ponad 11 lat się oszczeniała.Spacer z psem..

Opis po angielsku.

Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. Po angielsku.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. na jutro to juz musze mieć.. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Napisz cos o swoim psie!. Wyglądało jak wielka łąka.. 2012-05-17 20:08:05 napisz opowiadanie o sobie po angielsku 2010-10-11 16:38:17Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Opowiadanie historyjki z książki.. Opowiadanie ma się zaczynać tak: Once upon a time there was a dog called.. Proszę o pomoc.Napisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt