Napisz wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat
Przypomnijmy sobie świat bardzo niedawnej przeszłości.. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Nie jest to jednak najwazniejsze.Przed stworzeniem życia na Ziemi wyobrażam sobie, że świat był jedną ogromną planetą.. a pieniądze będą .Plik napisz wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika sattsh • Data dodania: 21 wrz 2018Plik zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika kmozsoy • Data dodania: 21 wrz 2018Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie .Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Ta przyszłość, kolejne 15 i 30 lat, będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażamy.. W których obrazy 9D przeniosą dzieci w rożne części świata.. Praktykę będą zdobywać w specjalnych wirtualnych salach.. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Pozwolą odczuć wiatr, deszcz, upał, zimno, zapach.. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych..

Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.

Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.. Nie wiem jak Wy, ja w 2045 roku ja będę mieć raptem.. Potrafi pokonać wszelkie przeciwności i jest uparta co zaprocentuje osiągnięciem do czego dąży.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. Każdy uczeń będzie miał osobistego androida.Wyobrazm sobie, że jest to miejsce pozbawione trosk, cierpień, głodu i innych utrapień z jakimi zwykły śmiertelnik musi zmagać się na codzień.. Ich tematyka obejmuje jego poglądy na kwestie religii, praw człowieka, ekonomii, zasad rządzenia państwem i wojny jądrowej, a także przystępne wyjaśnienie zagadnień dotyczących teorii względności, grawitacji oraz właściwości .Napisz wypracowanie na temat "Jak wyobrażasz sobie dalsze losy.. - rozwiązanie zadania .. Aniela wie czego chce i za wszelką cenę do tego dąży.. świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia..

Napisz wypracowanie na temat: Jak wyobrażam sobie koniec świata.

za ludzi będa wykonywac prace roboty naprzykłam za nauczycieli kucharzy sprzedawców .. wszystko będzie w barwach cieplych .. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?Jak wyobrażam sobie świat, to najbardziej kompletny zbiór popularnych pism Alberta Einsteina.. zgapiara686; 15.12.2014 Motyw końca świata jest często wykorzystywany w wielu filmach, obrazach czy utworach literackich.. Równie dobrze może to być bezgraniczna otchłań lub podobny do ziemskiego krajobraz.. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Napisz wypracowanie na temat: Jak wyobrażam sobie..

Trudno jednak jest wyobrazić sobie niebiańska scenerię.

Dzieci będą uczyły się w domach za pomocą Internetu.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Szkoła za 100 lat.. Przykładowo, nie sposób napisać dobrego wypracowania na temat związany z treścią lektury szkolnej, jeśli się tej lektury wcześniej nie przeczytało.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Świat za 20 lat wyobrażam sobie jako pełen nowoczesnych metropolii, ludzie będą bardziej dbać o środowisko i swoje zdrowie, zacznie się także kolonizacja planet w układzie słonecznym.. jeśli nie masz nic przeciwko , może spróbować i poznać siebie więcej , dzielić .Zacząć należy od tego, że Jak wyobrażam sobie świat to nie biografia.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 .. Najpierw życie codzienne.. Większość osób opiera się na wizji Biblijnej, przedstawionej w .W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni .. Być może będzie to nasza ostatnia przyszłość Fot.: Visual via ZUMA Press / Zuma Press .. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.A więc przekroczenie progu 1,5 stopnia może nastąpić już w 2030 roku, a 2 st w 2045. wszytkie marzenia się spełnioł każdego człowieka nawet te niemożliwe ..

Istniał oprócz tego wszechświat.

Będzie dużo nowych wynalazków, które ułatwią nam życie codzienne, a także powstanie mnóstwo nowych kultur i religii.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.nie wyobrażam.. Słońce oraz księżyc nadający rytm życia.. Napisz do nas!. Początek pracy jest ważny z innego jeszcze powodu niż wywołanie wrażenia na czytelniku.Jak w każdej pracy pisemnej, tak i w trakcie pisania wypracowania trzeba wiedzieć, o czym chce się napisać, innymi słowy - dobrze znać temat.. Na planecie tym nie było ludzi a jedynie różnego typu rośliny oraz zwierzęta.. "Za 15 - najpóźniej za 20 lat - auta prowadzone przez ludzi zostaną prawnie przegonione z .Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Ja za 20 lat.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Historii życia genialnego fizyka dotyka ta książka tylko na tyle, na ile ma to znaczenie dla poruszanego akurat zagadnienia.Powinieneś jak najlepiej „sprzedać" siebie: dowieść, że myślisz niebanalnie, masz sporą wiedzę, zainteresowania, bogatą wyobraźnię, posługujesz się sprawnym stylem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt