Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wypracowanie
Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńNet nazywa go „warzywem wycieczkowym" i „W zimnej wodzie Kąpany".. Szukaj.. Jak ma na imię pies Felix'a?Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Część 3.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury!. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępnij.. Plan ramowy 1.. Spotkanie w nowej szkole i .Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Co najmniej 7 punktów.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Część 1.. Test składa się z 12 pytań.. Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Skomentuj.. chomik8.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozdział 2.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Zobaczenie pościgu za uciekająca furgonetką przez mikrohelikopterZapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Kto jest autorem książki pt. „ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Zbadali go i był on świeży.. rude włosy.. 2012-10-01 15:47:03; Co uwarzasz o książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Skomentuj.. Stwierdziła .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Część 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe Felix Polon - charakterystyka, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Sprawdź swoją wiedzę!. „Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym „Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu „Trzy Kuzynki".. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Nika miała.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Udostępnij.. Pojawiła się w siódmej części.Wątek detektywistyczny w postaci planu powieści Rafała Kosika pt. ,, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Charakterystyka wewnętrzna Poza Felixem i Netem nie miała innych bliskich sobie osób..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt