Bohaterowie lektury felix net i nika
Odpowiedz.. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam Fajny quiz.. Spotkanie w nowej szkole i .Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Quiz w Poczekalni.. Odpowiedz.. szybko!. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Występuje w trzeciej części.. Skomentuj.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Zapraszamy do oglądania.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W górach Nadchodzi zima.. Ocena bohatera Net to doskonały kolega i przyjaciel..

...Tytułowi bohaterowie i ich rodziny [edytuj | edytuj kod].

Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Zobacz nas na ka.. Filmy.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test składa się z 12 pytań.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy .Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.. Felix Polon - tytułowy Felix, konstruktor robotów, nosi w plecaku wiele pozornie niepotrzebnych rzeczy, np. klucz uniwersalny, noktowizor i apteczka, które często się jednak przydają.. Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary .Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto ... test z lektury Test.

Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Nika przepada w górach.. Budzi sympatię.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.„Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Ale tata Niki żyje!. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. W Boże Narodzenie do Niki przybywa święty Mikołaj, a podczas ferii zimowych przyjaciele jadą wraz z klasą na wycieczkę do Zakopanego.. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jego dziewczyną jest Laura.. 0 ocen | na tak 0%.. .Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach..

Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziLektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Odpowiedz.. Treść.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta .Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Jego pasją jest informatyka.. Agnieszka co ma peszka.. Udostępnij.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. prof. Stefana Kuszmińskiego.. .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zablokuj Zgło .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. poleca 80 % .. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. ~Przyjaciel_koteczek.. Lubi żarty i ironie.. Polski.. Ma szalone pomysły, jest życzliwy i oddany.. Plan ramowy 1. poleca 80 % 4737 głosów.. Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Felix i Net szukają jej i trafiają na dziwny obiekt, który wygląda jak UFO.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek „Felix, Net i Nika".. Można na nim polegać.. Mieszka i uczy się w Warszawie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt