Wypracowanie z rosyjskiego mój dzień
Co dziwne, nawet nie okupiłem tego .. "Rosyjski - wypracowania" Damian_Klo Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:25 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Nasza pierwsza lekcja zaczyna się o 8:40.. I mimo wydającej się monotonności zajęć,Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np. Adamie Małyszu, Otylii Jędrzejczak.. dianazygmunt 2010-04-14 13:02Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Podczas długiej przerwy jem lunch z moimi przyjaciółmi.Wypracowanie w języku niemieckim dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich na temat: „Mein Alltag", czyli „Mój dzień powszedni".. Wypracowanie z Opowieści z Narni!. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Wyjeżdżam wtedy z rodzicami nad wodę ( gdy jest ciepło ), jadę do kina, na zakupy, na basen lub jestem na polu z przyjaciółmi.. Rozwiń więcej.Dni tygodnia w języku rosyjskim Dni tygodnia to kolejna grupa słów pozwalająca na precyzowanie czasu i podawanie daty po rosyjsku.. Byliśmy nawet na latarni morskiej.. Płeć .. Zmieniony przez - VidaL w dniu 2008-02-29 20:20:20 emilunia Wysłana - 2 marzec 2008 12:09 [zgłoszenie naruszenia]Następnie wychodzę z domu o 7:45.. 2,361 wizyt.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA..

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

To był dziwny rok.. Gdy wychodziłem z domu zaszedłem do mojego kolegi Tomka, abyśmy razem poszli do.Napisz wypracowanie na temat wakacji 2018-09-03 00:00:15; Napisz wypracowanie na temat: Ja jeden dzień w życiu średniowiecznym.. Jem obiad, a potem zastanawiam się, jak spędzić ostatni dzień bez nauki.. .Poznasz niektóre czasowniki, które mają formy zwrotne - z „się" w języku polskim, a są niezwrotne w języku rosyjskim i na odwrót, np. spieszyć się - спешить; wracać - возвращаться.. Mój brat bardzo lubi grać w gry komputerowe i gra w nie bardzo często.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Siedzę w sadzie , pod wielką starą czereśnią.. Aby sprawdzić dowolny tekst pod kątem błędów, należy: - wybrać język dla tekstu, który ma być sprawdzony; - wprowadzić treść do sprawdzenia.. Dowiesz się jak po rosyjsku nazywają się główne posiłki i spożywanie ich.. O 8 zaczynają się .Przydatność 60% Wypracowanie na temat "Mój jeden dzień na wyspach Szczęśliwych.".. Przed 8 docieram do szkoły.. Drugie śniadanie zabieram ze sobą z domu.. Dort dusche ich mich und putze mir die Zähne.Wypracowania po rosyjsku Formy wypowiedzi po rosyjsku W tym dziale znajdziecie artykuły dotyczące pisania najpopularniejszych form wypowiedzi po rosyjsku, spotykanych zarówno na maturze podstawowej i rozszerzonej z języka rosyjskiego, jak i przydatne w codziennym życiu.Wypracowanie na temat "Mój jeden dzień na wyspach Szczęśliwych.".

Pierwszy dzień w szkole - opis.

Mój wymarzony dom / mein Traumhaus.. W weekendy, gdy nie chodzę do szkoły dzień jest ciekawszy.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Mój dzień - Мой .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Przeważnie jem musli na śniadanie.. Opowiadanie.. Sprawdź ile procent masz tłuszczu.. Szlifuj swój rosyjski .Pobyt w Soplicowie stawał się z dnia na dzień coraz ciekawszy.. Pilne!. : Wypracowanie ma zająć mi kartkę A4 2012-02-18 17:20:53Wypracowania.. O 14:25 pojechałem do domu.Wypracowanie na rosyjski o mojej rodzinie +1 głos.. Mój pierwszy lot samolotem / mein erster Flug.. Mój pierwszy dzień w gimnazjum był świetny, ponieważ wszystko przebiegło tak jak powinno.. Mój autobus odjeżdża zawsze punktualnie.. W szkole napisałem dwie klasówki.. Nie ma określonego tematu.. Nigdy się nie spóźniam.. Ale nie jest mi smutno z powodu tego, że zaczęła się szkoła - jej pierwszy dzień przypomniał mi, ze oprócz obowiązków, daje ona także wiele radości!. "Mój dzień na Olimpie" napisz opowiadanie z użyciem dialogu.. Wolałem spędzić trochę czasu z moimi kolegami, poczuć się dorosłym i samodzielnym.Mój Wygląd (503981) Moja Klasa (74685) Nick lub Pseudonim (80275) Problemy (874026) Rozwój Osobisty (472) .. Jeśli tekst jest długi, warto przełączyć widok na tryb pełnoekranowy, używając przycisku „Pełny ekran"; - nacisnąć przycisk „Sprawdź tekst .Dzień sportu w naszej szkole / Das Sportfest in unserer Schule..

Potrzebuję wypracowanie z Opowieści z Narni.

Najpierw idę do łazienki i myję się.. Z samego rana umyłem się, zjadłem śniadanie i przebrałem w strój apelowy.. Wszystko było zorganizowane dokładnie, bez większych kłopotów.. Kupowanie butów (dialog) / in der Schuhabteilung.. Wieje lekki wiatr, słyszę tylko szelest liści.. Jest piękny lipcowy poranek.. Tak więc były i spacery po okolicy, wykwintne uczty, grzybobranie, polowania na leśną zwierzynę.. ale także surowość i chłodny sposób bycia przywoływały na myśl nieprzyjazne mroźne dni.Mój ulubiony dzień w tygodniu.. Jadłem lody, chodziliśmy na plażę i na wycieczki.. Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :) .. Przydałyby się wypracowania ze sprawdzianu gimnazjalnego i matury.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Virginia nie chodzi do tej samej szkoły co ja, więc wychodzi z domu o 8.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.Napiszcie mi wypracowanie na temat : Mój najpiękniejszy dzień w życiu.. 2011-04-26 12:31:56; Napisz wypracowanie na temat; ,,Rola nauki w życiu człowieka'' Proszę pomżcie bo ja niedam rady nic wymyślić :( Ps.. Najlepsi w tym miesiącu .Mój pierwszy dzień w Gimnazjum.. Przed spaniem często czytam książki lub gazety.. Później idę do kuchni, gotuję sobie kawę i przygotowuję śniadanie.. Było miło..

Jeden dzień wśród bogów Olimpu.

Witam mam problem ze zrobieniem zadania na Rosyjski, mianowicie mam ten tekst: .. Czasem wychodzę z kolegami, podczas gdy rodzice zajmują się domem.. Zwykle chodzę do szkoły piechotą, ale czasami jeżdżę autobusem.. Wieczorem jemy kolację, gramy w gry planszowe i .Mój ulubiony dzień w tygodniu.. Przybywam do szkoły o 8:15.. Przydało by się coś z turystyki, np " Zamówienie na imprezę turystyczną, Potwierdzenie zamówienia " Coś w tym rodzaju ;)Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Mam 14 lat.Drugi rok uczę się j.francuskiego.Bardzo proszę o sprawdzenie napisanego prze ze mnie wypracowania na temat Mój dzień.Oto onPo pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę.. Wstaję o 6 rano.. Wszystko to było dla mnie wspaniałym przeżyciem.. O 7:30 idę na przystanek.. 13 cze 2014.. / Język rosyjski / Wypracowania.. Wszystko układało się jak z płatka, a ja z zadziwiającą regularnością odnosiłem kolejne sukcesy - świadectwo z wyróżnieniem, trzecie miejsce w olimpiadzie wojewódzkiej i owocny udział w szkolnych konkursach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt